BARONS BERTRAMS SALDOZO

Latvijas Uzvarētājs 2014, Latvijas, Lietuvas un Igaunijas izstāžu čempions

4x CACIB (starptautiskā skaistuma čempiona kandidāts) , Crufts kvalifikācija, BH -nokārtots paklausības ekāmens

HD AA/ ED 00 - brīvs no gūžu un elkoņu displāzijas, pilna zobu formula

Barons bija vislielākais piedzimstot un arī augot viens no lielākajiem, tomēr pusgada vecumā visi brāļi ir apmēram viena lieluma...  Zinātkārs, spēcīgs un aktīvs puika ar vadoņa raksturiņu, kas bērnībā mēdza uzrūkt brāļiem, ja vajadzēja panākt savu.

Bertrams dzīvo Rīgā, Mežaparkā pie sava  puisīša Dāvida, protams arī pie Lienes un Ivara. Baroniņš no visas sirds izrāda, ka veimārieši ir mīļmīļi jaukumiņi, kas piedevām arī klausa uz vārdiņa... ja grib...

Pirmajā izstādē Bertrams tika novērtēts kā ļoti perspektīvs, 10.mēnešu vecumā savā pirmajā junioru izgājienā viņš tika pie JCAC un lieliska apraksta no Nīderlandes eksperta un vēl dažās junioru izstādēs veiksmīgi izstādījies, kaut gan  ar izstādēm viņam nav laika daudz darboties. Bet Latvijas izstāžu čempiona titulu viņš  ir godam  nopelnījis. 

Bertrams ir labos draugos ar vižlupuiku Villiju un kopā viņi spēj "kalnus gāzt"...

Bertrams kā pieaudzis suns ir ļoti līdzsvarots, gudrs un saprātīgs - perfekti sadzīvo ar ģimenes mazajiem bērnim un lieliski saprotas ar pieaugušajiem. Bertrams ir pilnīgi vesels, jautrs un draudzīgs , vienlaikus esot arī modrs un uzmanīgs.

Bertrams ir vaislas suns - viņa un Antoanettas bērni ir skaisti, gudri un mīļi - vislabākie saviem saimniekiem.03.2013.
03.2013.