LEPOJAMIES AR JAUNĀKO SALDOZO PĀRSTĀVI IZSTĀŽU RINGOS-  

 

 

SALDOZO PRIEKS PRINCESE PEPILOTTA

(dzimusi 02.06.2016.)

/MALOMKOZI HAIKO & FĒBE FĪBIJA ORO SALDOZO/

Divas nacionālās visu šķirņu suņu izstādes TALSI, LV

5.06.2018. 

EXC 1, CQ, CAC, BOB, BIG4!!! 

6.06.2018.

EXC1, CQ, BOB, BIG5!!! 


 

 

PRIECĀJAMIES, ka Saldozo atvases ne tikai ir perfekti ģimenes suņi, bet arī veiksmīgi piedalās izstādēs.

Febes meita Saldozo Prieks Pepilotta un mazmeita Demi Angelo D'Oro Bellalotte Cane izcili tika novērtētas Nacionālajās izstādēs, ko rīkoja klubs Reto 21.un 22.aprīlī

 

 


Saldozo Laime Lakrica Lotte - visčaklākā meitiņa, kas lieliski izstādās, citīgi darbojas medību apmācībās un ir vienkārši visforšākā savai ģimenei... Paldies Daigai un viņas ģimenei par ieguldīto sirdi!

 

Prieks, ka arī citi bērni - rudi un pelēki- laimīgi dzīvo savās ģimenēs un tiek mīlēti un nodarbināti.

Noel komanda devusies uz majām....Rīgas uzvarētājs  15.11.2015.

Lielā rudens izstāde Ķīpsalā - starptautiskā šķirnes suņu izstāde " Rīgas uzvarētājs 2015". Katalogā neredzēti daudz vižlu un veimāriešu no Latvijas, Lietuvas, Krievijas un Polijas Tiesnese ringā no Austrijas - M.Hutsteiner, kura patiešām pārzin šķirņu standartus un ļoti rūpīgi un pamatīgi vērtēja, arī norādīja un paskaidroja . 

Saldozo vižlas pārstāv Jatek veterānos, viņas mazdēls Lords čempionu klasē un mazmeita Lotte junioros. Saldozo veimāriešus pārstāv māsa un brālis Kalmes - Laska atklātajā klasē un Kobalts junioros. Prieks bija redzēt mazo radinieku Erno un Julen bērnu tēvu Zafiru. Protams, lepojames ar mūsu Laime bērnu tēvu Fredi.


      Jatek noslēdza LV veterānu čempiona titulu,

Kobalts izcīnīja savu pirmo JUN CAC sertifikātu un kļuva arī par labāko sķirnes pārstāvi un BIG2.  Pārējiem lieliski apraksti.


Paldies visiem ! Bija prieks tur būt!


Mūsu bērni veiksmīgi piedalās izstādēs

 

 Jances mazmeita, Fēbes un Freda meita Lakrica Lotte ātri un veiksmīgi 11.mēnesu vecumā noslēdza junioru čempionātu un ieguva Latvijas jaunā izstāžu čempiona titulu, kā arī jau otro reizi Liepajā uzvarēja ringā tēti un kļuva par šķirnes labāko suni un BIG VII otrās vietas ieguvēju.

Lottes brālis paspīdēja vairākās izstādēs , ieguva LV Junioru Uzvaētāja titulu , tagad tik jāturpina !

Jantons 1,5 gadu vecumā uzsāka izstāžu gaitas - uzvarēja klasi un kļuva par otro labāko suni LMSK izstādē. 

Lordiņš skaists un labi izstādās dažādās izstādēs gan Latvijā, gan ārzemēs. Liepājā - BOB.

Veimārmeitene Laska veiksmīgi izstadās, Talsos ar uzvaru grupā uzsāka un  Ādažos jūlijā noslēdza juniorčempionātu ar LJCH titulu un Ādažu izstādē arī kļuva arī par šķirnes labāko suni.

 

Lepojamies ar visiem un priecājamies par saimniekiem, kas atrod laiku un prieku parādīt savus brīnišķīgos suņus  !Jance veiksmīgi izstādās  veterānu klasē 

Ar Liepājas nacionālajām izstādēm 8.un 9.augustā mūsu Jance uzsāk veterāna karjeru ;-) . Nopelnīti divi Veterānu sertifikāti un  Veterānu BIS trešā vieta.  Paldies tiesnešiem un līdzjutējiem un lieliskajam hendlerim Danam!


LORDS GINSBORO - HDAA ED00 - priecājamies un apsveicam!2015.GADA IZSTĀŽU SEZONA VEIKSMĪGI UZSĀKTA

18.04.2015. LMSK izstādē pēc ilgiem laikiem piedalījās Saldozo veimārieši un  vižlas. 

Es esmu ļoti apmierināta, jo tiesnesis Žarko Mikalačiks bija tiešām "spečuks" - veterinārs un kurchāru audzētājs. ļoti patīkami bija, ka viņš katram ringā izskaidroja savu redzējumu. Prieks, ka viņš standartu zināja un respektēja, redzēja anatomiju, temperamentu un vērtēja suni, ne hendlingu.

       Abas Saldozo  veimārmeitenes saņēma teicamu vērtējumu. Laskai pirmā izstāde -  pirmais PP, BB3 un JCAC sertifikāts. Inuvika Grietiņa tika rūpigi novērtēta- saņēma teicami, CQ sertifikātu un BB4 kaut arī viņai nebija labs noskaņojums un viņa ringā nemaz necentās labi izskatīties ;-) Tiesnesis teica, ka ir patīkami pārsteigts par veimāriešu labo kvalitāti. Tas mani ļoti iepriecināja.

      Abi mazie Laime vižlubērni - Lens Legolass un Lakrica Lotte veiksmīgi tika galā ar pirmo izstādi un tiesnesim ļoti patika. Lenss - labakais kucēns puika, Lotte-  labākā meienīte un labākais izstādes kucēns.

Liels prieks bija satikt arī Bolīviju, kas tiko atkopusies pēc pārslimotas piroplazmozes. Bolīvija saimniekoja sekretariāta kopā ar Jūliju.

Priecājos, ka ļāvos pierunāties un tur biju, piedalījos, biju pat ringā...

PALDIES mūsu suņubērnu ģimenēm!