Pirmā vižlu un veimāriešu audzētava Latvijā

 

     Lai suņiem būtu pietiekami liela teritorija, lai būtu tuvāk dabai un paši dzīvotu dabiskāk, esam  2014.gada vasarā pārcēlušies uz dzīvi laukos.   Novēlam katram izbaudīt griezes dziesmu, dzērvju klaigas, lapsas, āpšus, stirnas un aļņus kaimiņos, svaigu gaisu un dabiskumu !  

Esam Latvijā pirmie, kas nopietni sāka nodarboties  ar veimāriešiem un vižlām. 

PIRMĀ  FCI REĢISTRĒTĀ   VEIMĀRIEŠU UN VIŽLU AUDZĒTAVA LATVIJĀ .

Gan veimārietis, gan vižla patiešām ir mūsu suņi - jau daudzus gadus nebeidzam priecāties - viņi ir visskaistākie, mīļākie un saprātīgākie. No sirds novēlam katram satikt savu īsto šķirni un īsto suni !

       Esmu apguvusi Latvijas Kinoloģiskās federācijas kinoloģiskos kursus, eksāmenu teicami nokārtoju 2011.gada jūlijā, bet jau  2011.gada 24.janvārī FCI tika reģistrēta mūsu audzētava Nr.5/11 ar nosaukumu Saldozo.

   Mums ir maza audzētava - mūsu ģimenes kopīgais vaļasprieks un sirdsdarbs. Mūsu suņi  vienmēr dzīvo ar mums kopā un neatrodas voljēros, jo  šīs šķirnes ir "cilvēka" suņi. Mums nav ražošana - katrs mūsu audzētavas metiens  ir rūpīgi pārdomāts un plānots, tāpēc kucēni mums nav "ikdienas piedāvājumā".

 

Mūsu kuces dzīvo ar mums kopā mājā, kucēni aug  24/7 mūsu  uzraudzībā un mīlestībā. Suņi nodarbojas ar sportu, ar kanisterapiju, ar medībām un savām suņu lietām ...

Mēs  audzējam tīršķirnes suņus, kas sagādā prieku savām ģimenēm. Mēs daram visu, kas no mums atkarīgs, lai mūsu audzētie suņi būtu veseli,  psihiski līdzsvaroti un standartam atbilstoši gan temperamenta, gan eksterjera ziņā.

     Aktīvi darbojamies Ventspils Dzīvnieku audzētāju biedrībā, līdz ar to esam  LKF un FCI pārraudzībā. Audzētavas darbā tiek ievērota  LV likumdošana, kā arī LKF, VDzAB un FCI  reglamenti.

Mēs lepojamies ar saviem audzēkņiem, kas lielās un mazās izstādēs Latvijā un pasaulē godam pārstāv Saldozo vārdu. Mēs lepojamies ar vairāku valstu čempioniem un uzvarētājiem, ar fantastiskiem sporta suņiem, ar lieliskiem medību suņiem un esam laimīgi, ka mūsu audzētie suņi ir brīnišķīgi  kompanjoni un sagādā prieku saviem cilvēkiem -  liek viņiem būt aktīvākiem, jautrākiem un mīlošākiem. 

 

PALDIES visai Saldozo saimei -  mūsu suņubērnu ģimenēm, kas darbojas ar saviem suņiem un mīl savus suņus un nezaudē saikni ar mums.   


2013.
2013.
janvāris 2012.
janvāris 2012.
oktobris 2011.
oktobris 2011.

jūlijs 2011
jūlijs 2011

Augstāk par visu citu  mēs  cienam godīgumu.

Aizdomīgās lietas jautājiet mums pašiem ,  pretenzijas un  pārmetumus izsakiet personīgi, lūdzu  ....... 

Mēs savus suņabērnus atdodam tikai uzticamiem cilvēkiem, vismaz tā mums vienmēr šķiet, kamēr cilvēki nepierāda pretējo...