BALTIC WINNER 2010

Fedra un Elizabete
Fedra un Elizabete

 

FCI CACIB "BALTIC WINNER 2010." 30.oktobrī Rīgā.

 

Saldozo suņi veiksmīgi izstādījās un guva vērtīgu izstāžu pieredzi...

 

Vižlas - Filomena Fosa un Fedra Fado abas ieguva teicamu vērtējumu . Jāstrādā pie izstādīšanās . Viņu mamma Jatek kļuva par labāko kuci un 2010.gada Baltijas uzvarētāju .

 

  veimārieši  - Bucis teicami, Bozo teicami, CQ, trešais labākais suns. Hesse ļoti labi un Hanna teicami - abiem vēl jāaug un jātrennējas ;-) Lielā māsa Bolivija - teicami, klasē otrā ( diemžēl ringā kaut kas viņai traucēja skaisti skriet)

 

Kopumā - visi esam malači !

 

Te foto


LATVIAN WINNER 2010

Pēc kataloga 5.vižlas . Izstādījās mūsu Jata un viņas dēlēns Festers. Lielākā konkurence bija kucēnos -divi puikas.

 

Pēc kataloga 14 veimārieši, izstādījās 13 .  Vislielākā konkurence puišu -junioru ringā - par Jaunā uzvarētāja titulu sacentās 6 skaistuļi.  Tiesnesis no Ungārijas - Vimos Kardos - ļoti rūpīgs un stingrs , ilgi pētīja visus, rūpīgi zobus pārbaudīja , kustībām pievērsa lielu uzmanību un ar sertifikātiem taupīgi rīkojās.  Vislielāko prieku mums visiem  sagādāja Bozo - kļuva par labāko šķirnes pārstāvi.

Saldozo  rezultāti :

Ungāru vižlas

suņi kucēni

Festers Fadamss ļoti perspektīvs

 

open kuces

Magasparti Rutinos Jatek  exc 

 

veimārieši

suņi

juniori

Bu Bucis  v.g.

Bozo Bumers  exc.1/PP/ JunWinner2010/BM/BOB

 

kuces

juniore

Antoanetta Casta Argentum  v.g.

starpklase

Bolivija Bernadeta exc.

 

 

 


LATVIJAS UZVARĒTĀJS 2009

Международная выставка ранга ЦАЦИБ >>>>>>>>>>ПОБЕДИТЕЛь ЛАТВИИ 2009>>>>>>>>

 

21.martā Rīgā Skonto hallē izstādē piedalījās Alfa un Jata. Izstāde bija jauka -rings pietiekami plašs, eksperte zinoša un patīkama, līdzjutēji brīnišķīgi un konkurenti cienīgi...

Vižlu ringā sacentās trīs kuces - neredzēti daudz pie mums ;-)  Skaistā ungāru puiša Quickstep of Skyrocket meita Anastacia junioros un viņas mamma-no Somijas importētā Canine La Toya atklātajā klasē. Manuprāt, ar rezultātu apmierināti visi, kaut uzvarēja mūsu Jata, jo igaunietes saņēma JCAC un CAC, kas ļauj viņām kļūt par LV čempionēm.Jata CAC vēl nevarēja ņemt, toties saņēma CACIB,BOB, Winner 2009 titulu. Grupas "bestā"gājām bez domas par vietu, bet ekspertei bijām patikušās un Jata kļuva par BIG 5.

1/1/1/CQ CACIB,BOB , Winner, BIG 5

 

       Veimārieši pieteikti tik daudz kā nekad - 8, izstādījās 7. Puišiem  uzvarēja smukais puika no V-pils Champion des Guerriers D'argent.

Alfai arī bija jāsacenšas ar divām konkurentēm - igaunieti junioros Classic Dream's Patridge Game un atklātajā klasē horvātiete Kan Trace Atlantis ( Nobiskrug Playing Allegro X Greydove At Kan Trace ), kas arī uzvarēja. Alfa saņēma teicamu vērtējumu, CQ un palika trešā kuce salīdzināšanā. 1/2/3 CQ

 

Labākais izstādes veimārietis - horvātiete Kan Trace Atlantis, kas kļuva arī par BIG 3. Viņa ir pagājušā gada Horvātijas TOP suns

                   *****

Выставка была хорошо организованна и приятная. Вижли были как некогда много - 3. наша Ята соревновалась с мамой и дочкой из Эстонии. Они получили , что позволит им статьчемпионами Латвии, а наша Ята стала победительницей - ЛПП, ЦАЦИБ, Победитель Латвии 2009 и даже в группе заняла 5. место ,оставив за собой 3 собаки.

Веймаранеров тоже было заявлено неслиханно много для нас - 8, но выставилис 7. Кобели все красавци, но победил лущий - Чемпион из Вентспилса. Наша Алфа ( 1/2/3 ) осталась 3, за эстонкой и сукой из Хорватии, которая и стала ЛПП и 3. в группе. Сука из хорватии оченьдостийная саперница - топ собака Хорватии 2008.